مشخصات خود را فراموش کردید ؟

مرکز مشاوره در شرق تهران

پیدا کردن بهترین مرکز مشاوره در شرق تهران شاید در قدم اول سخت باشد، اما با شناخت خدمات روانشناسی، این کار ساده تر خواهد شد. مراکز روانشناسی هریک خدمات ویژه‌ای ارائه می دهند و در جهت بهبود بعد روانشناختی جامعه حرکت می کنند. برای پیدا کردن یک مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران باید نکاتی را در نظر داشته باشید. اما پیش از انتخاب یک مرکز مشاوره بهتر است به ضرورت استفاده از خدمات مشاوره نگاهی بیاندازیم.

در دنیای امروز که سبک زندگی افراد به طور کل تغییر کرده است، در معرض استرس ها و فشارهای روحی بسیاری قرار داریم. این فشارهای روحی ممکن است از دوران کودکی آغاز شده و تا پایان عمر با ما همراه شوند. پس در این مسیر سخت و پر پیچ و خم نیاز به همراهی آگاه داریم که با دلسوزی اطلاعات لازم را در اختیار ما بگذارد. بدین ترتیب در مسیر زندگی تنها نخواهیم بود. اما برای پیدا کردن این همراه دلسوز باید نکاتی را در نظر داشت. با ما در این بخش همراه باشید و بیشتر با اهمیت مشاوره آشنا شوید تا بهترین مرکز روانشناسی در شرق تهران را به راحتی انتخاب کنید.

لیست بهترین مشاوران مرکز مشاوره شرق تهران

چرا لازم است بهترین مرکز مشاوره در شرق تهران را پیدا کنیم؟

مشاوره اصولی توسط متخصصانی که در مراکز مشاوره مختلف فعالیت دارند تاثیر عمیقی بر زندگی افراد می گذارد. جلسات مشاوره به طور مستقیم بر روی بعد روانشناختی افراد، خانواده ها و جوامع تاثیر دارد؛ در نتیجه زمانی یک جامعه در سلامت کامل به سر خواهد برد که هر یک از افراد در جهت سلامت خود قدم بردارند. زندگی در عصر مدرن مملو از اتفاقات ناخوشایند یا فشارهایی است که برای آن ها آمادگی نداریم. موقعیت‌های دشواری همچون مرگ عزیزان و نزدیکان، طلاق، بلایای طبیعی و نتایج مرگ بار آن ها، استرس های مختلف در مدرسه و دانشگاه، از دست دادن شغل، ازدواج و هزاران مسئله دیگر همگی به بررسی های روانشناسانه نیاز دارند.

با این حال متاسفانه در جامعه ای که در آن زندگی می کنیم آنچنان که باید بر اهمیت مشاوره تاکید نشده است. ما اینجا هستیم که به شما یادآوری کنیم بهره مندی از خدمات مرکز مشاوره در شرق تهران، تاثیری غیر قابل انکار بر زندگی شخصی و اجتماعی شما خواهد گذاشت. مدیریت مسائل بهداشت روان، اضطراب ها و افسردگی هایی که روز به روز بیش از گذشته شاهد آن هستیم، نارضایتی از زندگی زناشویی و اصول تربیت کودکان مواردی هستند که در صورت عدم توجه به آن ها، زندگی را تبدیل به کابوسی بی پایان می کنند. پس بهتر است زمان را غنیمت بشمارید و یک مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران، شمال و یا هر نقطه‌ای که دسترسی راحتی به آن دارید پیدا کنید.

خدمات مرکز روانشناسی شکرانه در شرق تهران

افراد معمولا در زمان انتخاب یک مرکز مشاوره به دسترسی و نزدیکی آن به محل زندگی توجه دارند. البته راه های دسترسی مرکز مشاوره اهمیت بسیاری دارد؛ به عنوان مثال ممکن است یک مرکز مشاوره در خیابان پیروزی برای کسی که در آریاشهر زندگی می کند، مناسب نباشد؛ یا فردی که در شمال تهران ساکن است به سختی به مرکز مشاوره در میدان شهدا دسترسی داشته باشد. با این حال گاهی لازم است موارد دیگری را در زمان انتخاب مرکز مشاوره در شرق تهران در اولویت قرار دهید.

تصور کنید مرکز مشاوره در چهارصد دستگاه نزدیک ترین خدمات مشاوره به شما باشد، اما خدماتی در رابطه با کودکان ارائه ندهد، درحالی که شما نیاز دارید مسائل تربیتی کودک خود را با یک روانشناس مجرب در حوزه کودک دنبال کنید. در این شرایط اولویت باید نوع خدمات انتخابی باشد. پس اگر در شرق تهران زندگی می کنید و به دنبال مرکز مشاوره در نیروی هوایی، تهران نو، میدان امام حسین یا نقاط دیگر هستید فراموش نکنید ابتدا خدمات آن ها را بررسی کنید.

مورد دیگری که در زمان انتخاب مرکز روانشناسی در شرق تهران یا نقاط دیگر اهمیت دارد، مشاورانی است که در آن مشغول به کار هستند. سابقه، تجربه و تبحر مشاوران مواردی است که نباید آن ها را نادیده گرفت.
به عنوان مثال برای فردی که در نزدیکی بلوار ابوذر یا بهارستان زندگی می کند، شاید یک مرکز مشاوره در بهارستان انتخابی فوق العاده به نظر برسد و تمام خدمات مورد نیاز او را ارائه دهد، اما باید نتایج فعالیت مشاوران این مرکز را از طریق مراجعان آن ها بررسی کرد.

مهمترین خدمات مرکز مشاوره ما در شرق تهران

 • مشاوره خانواده
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوه طلاق
 • زوج درمانی
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره کودک
  • بازی درمانی
  • تشخیص و درمان اختلالات
  • سنجش هوش و استعداد
 • مشاوره نوجوان
  • مشاوره تحصیلی
  • تشخیص و درمان اختلالات
  • سنجش هوش و استعداد
 • مشاوره فردی
  • مشاوه شغلی
  • آموزش خودشناسی
  • مهارت آموزی
 • روانشناسی بالینی
 • روان درمانی
 • روانسنجی
 • برای مشاهده تمام خدمات ما می توانید به لینک آشنایی با مرکز مشاوره مراجعه فرمایید.

آدرس مرکز مشاوره شکرانه در شرق تهران

میدان شهدا، خیابان پیروزی، روبروی فروشگاه اتکا، ساختمان اندیشه، پلاک ۱۰۱۶، طبقه ۴ غربی، واحد ۸

شماره‌های تماس

 • ۰۲۱-۳۳۲۵۴۰۲۱
 • ۰۲۱-۳۳۷۸۳۴۲۸

اهداف مراجعه به یک مرکز مشاوره را برای خود تعیین کنید

زمانی که هدف از مراجعه به یک مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران یا هر نقطه ای دیگر را برای خود تعیین کرده باشید؛ پیدا کردن یک مرکز معتبر ساده تر خواهد بود. مراکز روانشناسی انواع خدمات را در تمامی زمینه ها از جمله ازدواج، خانواده، کودکان و سایر موارد ارائه می دهند. با این حال بد نیست از خدمات هر یک از بخش های مختلف اطلاعاتی داشته باشید.
در ادامه ما خدمات مختلفی که در مرکز روانشناسی شکرانه ارائه می شود با یکدیگر مرور می کنیم.

مشاوره ازدواج

چالش های مربوط به ازدواج از مهم ترین مسائلی است که امروزه دنیای جوانان را احاطه کرده است. در واقع تغییر سبک زندگی در جامعه، ازدواج را به یکی از حساسی‌ترین تصمیمات در دوران جوانی تبدیل کرده است.
شناخت فرد مقابل با توجه به رفتار و تصمیم ها در موقعیت های مختلف، انتخاب درست با داشتن معیارهای عقلانی و حفظ یک زندگی زناشویی همگی از مواردی است که در دوران جوانی فشارهای روحی بسیاری را به افراد وارد می کند.

خوشبختانه لزوم مشاوره ازدواج در این دوره بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از جوانان برای شروع زندگی مشترک ترجیح می دهند از راهنمایی های یک فرد متخصص بهره‌مند شوند؛ با این حال بهتر است پیش از انتخاب یک مرکز مشاوره مواردی را که ذکر شد در نظر داشته باشید.

شکرانه، مرکز مشاوره در شرق تهران، خدمات مشاوره تخصصی در زمینه ازدواج را ارائه می دهد. در این مرکز انواع آزمون های شخصیت شناسی پیش از ازدواج در کنار ارزیابی های دقیق و اصولی به مراجعین کمک می‌کند شیوه های صحیح همسر گزینی را اتخاذ کنند.

مشاوره خانواده

اگر در شرق تهران زندگی می کنید و به دنبال یک مرکز مشاوره خانواده در بلوار ابوذر، امام حسین، پرستار یا دیگر مناطق شرقی تهران هستید، مرکز روانشناسی شکرانه با ارائه پکیج تخصصی مشاوره خانواده در کنار شماست. مشاوره خانواده شامل تمام خدماتی می شود که بر روابط درون خانواده ای تاثیر گذار است. به کمک این جلسات، سلامت روان افراد در خانواده، رضایت از زندگی زناشویی، ارتباط اصولی والدین با فرزندان، مشکلات مربوط به طلاق عاطفی و زوج درمانی آموزش داده می شود. درنتیجه این جلسات برای تمام افرادی که از چالش ها و استرس های خانوداگی رنج می برند، مفید واقع خواهد شد.

مشاوره کودک و نوجوان

دوران کودکی و نوجوانی دو برهه حساس در زندگی هر فردی است که تنش های زندگی بیش از هر دوره‌ای بر او تاثیر می گذارد. تربیت در دوران کودکی اگر به طور اصولی پیش گرفته شود، کودک در آینده تبدیل به فردی موفق و سالم خواهد شد. این در حالی است که کوچک ترین اشتباهات والدین در دوران کودکی منجر به نتایج جبران ناپذیر در بزرگسالی خواهد شد. بنابراین لازم است در این دوره تربیت در کنار فردی متخصص و با تجربه که به علم روز دنیا دسترسی دارد، دنبال شود.

دوران نوجوانی نیز دوره ای حساس است که با بلوغ و چالش های مخصوص به خود همراه می‌شود. در این دوران نوجوانان در اثر نوسانات هورمونی ممکن است سرکش شوند و برای اثبات استقلال هویت خود دست به امور غیر منطقی بزنند. رفتار والدین در این دوره اهمیتی چندین برابر دارد که می تواند از بروز مشکلات و اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کند. شناخت رفتار اصولی در این زمان تنها به کمک افراد با تجربه و روانشناسان مجرب امکان پذیر خواهد بود. از طرفی دیگر مسائل مربوط به مدرسه و تحصیل کودکان نیز اغلب مشکلاتی را برای والدین ایجاد می کند که از کنترل آن ها خارج است. در این زمینه نیز لازم است فردی با دانش و مهارت کافی امور مربوط به روانشناسی کودکان را دنبال کنند.

مشاوره فردی

افراد فقط زمانی برای یافتن خدمات مرکز مشاوره در شرق تهران یا نقاط دیگر تلاش می کنند که فشارهای روحی و روانی آن ها را زیر بار افکار منفی فشرده کرده باشد. در حالی که در این شرایط کمی برای مشاوره فردی دیر است. در واقع زمان بیشتری برای بهبودی و بازگشت به سلامت روانی نیاز خواهد بود. این در حالی است که مفهوم مشاوره فردی به درستی در ایران شناخته نشده است. مشاوره فردی به خودآگاهی افراد کمک می کند، زمانی که اطلاع کافی از شخصیت و استعدادهای خود داشته باشید به راحتی نقاط مثبت را پر رنگ تر و نقاط منفی را کنترل خواهید کرد.  علاوه بر این مشاوره فردی مهارت های ارتباطی را به افراد آموزش می دهد. با شناخت روش های درست برقراری ارتباط سازنده، ارتباط فرد با خانواده، همکاران، دوستان، همسر و فرزندان بهبود خواهد یافت.

بهترین مرکز مشاوره در شرق تهران

در این بخش نگاهی کوتاه اما جامع به اهمیت مشاوره داشتیم. همچنین متوجه شدید برای انتخاب یک خدمات مشاوره معتبر باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید. در نهایت اینکه فراموش نکنید برای استفاده از خدمات مشاوره نباید منتظر اتفاق یا چالش های ناخوشایند بود. جلسات روانشناسی به شما کمک می کند درون خود را واکاوی کرده و تمام گره‌هایی که از دوران کودکی با خود به همراه دارید برطرف کنید. تنها در این شرایط است که روابط شما با دیگران بهبود خواهد یافت و این گونه جامعه، تبدیل یه جامعه ای سالم، پویا و با نشاط خواهد شد.

بالا